פשוט

מלונות 5 כוכבים בעין גדי

מלונות 5 כוכבים בעין גדי בהם אנחנו היינו בוחרים לנפוש בקרוב:

מלון חמישה כוכבים נחשב למותרות בעיני רבים והכרח עבור אחרים, אבל דבר אחד בטוח – מדובר באחת הבחירות הנכונות ביותר עבור מי שרוצה להבטיח לעצמו חופשה ברמה הגבוהה ביותר, עם מתקנים חדשים, שירותים מפנקים ואוכל מעולה. עם זאת, ממש לא מדובר באופציה היחידה ואם אתם מרימים גבה – תשמחו לקרוא את השורות הבאות.

עין גדי הוא הרבה יותר מאשר קיבוץ יפהפה השוכן במקום הנמוך ביותר בעולם. הוא מושך אליו תיירים רבים לאורך השנה כולה, בעיקר כאלה הרוצים ליהנות מתכונותיו המרפאות של ים המלח ובריכות הבוץ. על מנת להשלים את החוויה יש ביקוש גדול למקומות לינה מהסוג המפנק ביותר ועין גדי בהחלט מספק את הסחורה. איך הוא עושה את זה? בקלות!

קיבוץ עין גדי מציע חופשה באווירה מדברית, אותנטית ונעימה במיוחד שאין דומה לה במקומות אחרים בארץ, לרבות יישובים סמוכים הנמצאים גם הם בקרבת ים המלח. בין היתר בזכות האטרקציות המהנות שיש ברחבי הקיבוץ (הידעתם? הקיבוץ שוכן בתוך גן בוטני!), הנופים המרהיבים והרבה הרבה שקט ומרגוע. מלון חמישה כוכבים אין בו, אבל מה יש?

לא חמישה כוכבים ולא מתיימר להיות כזה

המלון המפורסם של קיבוץ עין גדי לא מציע חוויה של חמישה כוכבים אבל גם אין לו צורך בכך – הוא נפלא בזכות עצמו ומציע חוויה כל כך מיוחדת, שעוד תרצו לחזור אליו. חדרי המלון נמצאים בלב הגנים הבוטניים והסוויטות נפלאות. כולן מאובזרות בטוב טעם עם צבעים חמים והנופים – מוטב שתתרשמו בעצמכם…

צימרים ודירות אירוח

אם המלון בתפוסה מלאה ותרצו להישאר ללון בקיבוץ עצמו – הצימרים ודירות האירוח שבקיבוץ הן אופציה נוספת שכדאי שתשקלו. גם הפעם לא מדובר בחמישה כוכבים אך השירות האדיב, הניקיון והאווירה יגרמו לכם להרגיש על גג העולם (שזה קצת מצחיק בהתחשב בכך שמדובר במקרה ההפוך מבחינה טופוגרפית).

עד שעה נסיעה

אם בכל זאת כל שאתם מעוניינים בו הוא להניח את הראש על הכרית הרכה שנחה על מיטה מרווחת במיוחד במלון חמישה כוכבים – נווה זוהר ועין בוקק הם המקומות הקרובים ביותר, והם אכן קרובים מאוד לקיבוץ עין גדי.

עוד מלונות 5 כוכבים בעין גדי:

- המלונות הטובים ביותר באילת -

מלונות באילת